İçeriğe geç

Hakkımda

Yolaçaner Consulting Ankara’da yerleşik bir iş yönetimi danışmanlığı ve eğitim hizmetleri şirketidir. Yolaçaner Consulting’​in kurucusu Uğur Tansu Yolaçaner işletme, şirket ve kurumlara üç alanda hizmet vermektedir:

(1) Stratejik planlama ve iş geliştirme danışmanlığı

(2) Kurumsal kültür geliştirme danışmanlığı

(3) Ortaklık, devralma ve satış (M&A) danışmanlığı

Yolaçaner Consulting’​in eğitim hizmetlerinde odağı 1-2 günlük yönetim ve liderlik seminerleridir. Uğur Tansu Yolaçaner ayrıca konferans konuşmacısı olarak da hizmet vermektedir. Konuşmalarında, seminerlerinde öğrettiği modern yönetim ve liderlik konularına değinmektedir. Standart repertuarı üç konuşmadan oluşmaktadır:

(1) The Shaolin Way. Yüksek Performans Prensipleri

(2) Stay Hungry, Stay Foolish. İnovasyonun Altyapısı

(3) Mindful Leadership. İçgörü Temelli Liderlik.

Repertuar sürekli geliştirilmekle beraber yeni konuşmalar üzerinde de çalışılmaktadır. Yolaçaner Consulting sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da, özellikle Avrupa’da, hizmet verme tecrübe ve kapasitesine sahiptir. Uğur Tansu Yolaçaner her sektörde danışmanlık verebilmektedir, ancak tecrübe ve bilgisi bankacılık, sigortacılık, gıda, lojistik, sağlık ve enerji sektörlerinde daha geniştir. Uğur Tansu Yolaçaner’​in eğitimi ve profesyonel geçmişi hakkında kişisel Linkedin hesabından veya www.yolacanerconsulting.com sitesinden bilgi edinebilirsiniz.

 

Web Sitesi: https://www.yolacanerconsulting.com

Genel Merkez

Ankara, Çankaya

Kuruluş Yılı

2013

Şirket Türü

Şahıs İşletmesi

Büyüklük

Yalnızca Kendim

Uzmanlık Alanları

İş Yönetimi Danışmanlığı, İş Geliştirme Danışmanlığı, İnovasyon Danışmanlığı, Kurum Kültürü Geliştirme Danışmanlığı, Şirket Alım-Satım-Ortaklık Danışmanlığı, Liderlik Koçu, Performans Koçu, İş Yönetimi Eğitim Hizmetleri, Liderlik Eğitim Hizmetleri, Stratejik Planlama Eğitim Hizmetleri, İnovasyon Yönetimi Eğitim Hizmetleri, İş Yönetimi Konuşmacısı, Kişisel Gelişim Konuşmacısı, KOBİ Mentoru, Startup Mentoru

Loading